نحوه ارائه خدمات

نحوه ارائه خدمات

نحوه ارائه خدمات :

مرکز دلبند به عنوان مرکز ارائه دهنده خدمات زردی به صورت علمی وتحت نظر پزشک به شرح زیر به مراجعین عزیزبه صورت حضوری وتلفنی خدمات رسانی می کند.

تماس تلفنی که با مرکز برقرارمی کنید ابتدا توسط کارشناس مرکز مشاوره شده وسئوالات ابتدائی در مورد شرایط  و ویژگیهای نوزاد ومادر نوزاد ازجمله وزن تولد ، سن حاملگی مادر، جنسیت نوزاد ، میزان عدد زردی گرفته شده درآخرین آزمایش و… از شما پرسیده می شود. نتیجه این مشاوره وپرسش وپاسخ  به اطلاع  پزشک مرکز رسانده می شود. پزشک مرکز براساس اطلاعات دریافت شده ومطابق با پرتکل درمان زردی تائید شده توسط انجمن علمی فوق تخصصان نوزادان ،نوزاد شما را دربین سه گروه نوزاد پر خطر متوسط خطر وکم خطر  دسته بندی کرده  وبراساس آن تشخیص می دهد که با توجه به عدد زردی نوزاد شما نیاز به یکی ازسه مورد زیر را دارد .

  1. نیاز به دستگاه وفتوتراپی دارد .
  2. فعلا نیاز به دستگاه و فتوتراپی ندارد اما باید در عرض ۴۸ ساعت مجددا توسط پزشک ویزیت شده و زردی آن چک شود تا براساس نتیجه آن اقدام بعدی صورت گیرد .
  3. نیاز به دستگاه  ندارد و فقط توصیه به شیردهی مناسب درمنزل وموارد لازم با توجه به شرایط نوزاد می گردد .

در مواردی که نوزاد نیاز به دستگاه دارد با توجه به وزن وسن وشرایط نوزاد  سیکلهای دوره ای دستگاه و زمان کل درمان توسط پزشک مشخص شده وبه صورت دستور العمل کتبی وبا مهرو امضای مسئول فنی به همراه دستگاه زردی به شما مراجع عزیز ارائه می گردد.

توجه داشته باشید درمواردی  که نوزاد شما دارای عوامل  خطر مثل تب ،بی حالی ، عدم دفع مناسب و… باشد باید حتما قبل از هر تصمیم توسط پزشک ویزیت  شود .

لازم به ذکر است که تمام موارد ضروری جهت استفاده از دستگاه درهنگام تحویل، توسط کارشناس مرکز به شما آموزش داده می شود .

همینطور می توانید در تمام مراحل درمان نوزاد خود در صورت بروز مشکل با شماره های که دراختیارشما قرارگیرد مستقیما با کارشناس وپزشک مرکز در تماس باشید .

در ۹۰ درصد مواقع زردی نوزاد با فتوتراپی کنترل و درمان می شود . درمواردی که زردی با فتو تراپی کنترل نشود یا پس ازپایان فتوتراپی زردی مجددا بازگردد حتما نوزاد توسط پزشک مرکز ویزیت شده تا علل زمینه ای از طریق بررسی های آزمایشگاهی مشخص شده و رفع گردد.

این مرکز نهایت تلاش خود را دارد تا با بهترین روش به شکل علمی واستاندارد ارائه دهنده درمان زردی درمنزل برای نوزاد دلبند شما عزیزان باشد .

رضایت شما دلگرمی ماست. مرکز خدمات زردی نوزادان دلبند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب ها:

مطالب مرتبط

فایده وجود فن دردستگاه درمان زردی نوزادی

نوزادان در روزهای اول زندگی حدود ۱۰% از وزن بدن خود را به طور طبیعی از دست می دهند که این میزان شامل آب بدن نوزاد نیز میگردد (به طور طبیعی بین  7 تا ۱۰ روزگی وزن بدن نوزاد به وزن هنگام تولد باز می گردد). باتوجه به آن که زردی نوزادی در روزهای اولیه […]

کم کاری تیروئید نوزاد

زردی نوزاد و کم کاری تیرویید

کم کاری تیروئید یکی از علل زردی طول کشیده در نوزادان است. در مواردی که زردی بیش از ده تا چهارده روز طول بکشد باید علل زمینه ای که باعث تداوم زردی شده است حتما بررسی گردد. امروزه بررسی کم کاری تیروئید در غربالگری سه تا پنج روزگی در مراکز بهداشت برای نوزادان انجام میشود […]

تاثیر دمای محیط بر زردی نوزادی

در فرهنگ ایرانی خانواده ها سعی می کنند تا حد ممکن محیط نوزاد تازه متولد شده را گرم نگه دارند ولباس بیش تری به تن او بپوشانند ولی این کار به علت آنکه باعث از دست رفتن آب بدن نوزاد می شود باعث می گردد .بیماری زردی نوزاد تشدید  شود.لباس نوزاد سالم دردمای طبیعی منزل […]

زردی طول کشیده نوزادی چیست ؟

همانطور که در مقاله زردی چیست اشاره شد ملکولهای زردی در نتیجه تخریب سلولهای خونی  که به پایان  عمر خود رسیده اند ایجاد  می شود .از آنجا که نوزادان درا بتدای تولد بسیار پرخون هستند  حجم این تخریب سلولی بالا بوده و از طرفی به علت نابالغ  بودن کبد  ، روند  تبدیل ملکول زردی که […]