نحوه ارائه خدمات

نحوه ارائه خدمات

نحوه ارائه خدمات :

مرکز دلبند به عنوان مرکز ارائه دهنده خدمات زردی به صورت علمی وتحت نظر پزشک به شرح زیر به مراجعین عزیزبه صورت حضوری وتلفنی خدمات رسانی می کند.

تماس تلفنی که با مرکز برقرارمی کنید ابتدا توسط کارشناس مرکز مشاوره شده وسئوالات ابتدائی در مورد شرایط  و ویژگیهای نوزاد ومادر نوزاد ازجمله وزن تولد ، سن حاملگی مادر، جنسیت نوزاد ، میزان عدد زردی گرفته شده درآخرین آزمایش و… از شما پرسیده می شود. نتیجه این مشاوره وپرسش وپاسخ  به اطلاع  پزشک مرکز رسانده می شود. پزشک مرکز براساس اطلاعات دریافت شده ومطابق با پرتکل درمان زردی تائید شده توسط انجمن علمی فوق تخصصان نوزادان ،نوزاد شما را دربین سه گروه نوزاد پر خطر متوسط خطر وکم خطر  دسته بندی کرده  وبراساس آن تشخیص می دهد که با توجه به عدد زردی نوزاد شما نیاز به یکی ازسه مورد زیر را دارد .

  1. نیاز به دستگاه وفتوتراپی دارد .
  2. فعلا نیاز به دستگاه و فتوتراپی ندارد اما باید در عرض ۴۸ ساعت مجددا توسط پزشک ویزیت شده و زردی آن چک شود تا براساس نتیجه آن اقدام بعدی صورت گیرد .
  3. نیاز به دستگاه  ندارد و فقط توصیه به شیردهی مناسب درمنزل وموارد لازم با توجه به شرایط نوزاد می گردد .

در مواردی که نوزاد نیاز به دستگاه دارد با توجه به وزن وسن وشرایط نوزاد  سیکلهای دوره ای دستگاه و زمان کل درمان توسط پزشک مشخص شده وبه صورت دستور العمل کتبی وبا مهرو امضای مسئول فنی به همراه دستگاه زردی به شما مراجع عزیز ارائه می گردد.

توجه داشته باشید درمواردی  که نوزاد شما دارای عوامل  خطر مثل تب ،بی حالی ، عدم دفع مناسب و… باشد باید حتما قبل از هر تصمیم توسط پزشک ویزیت  شود .

لازم به ذکر است که تمام موارد ضروری جهت استفاده از دستگاه درهنگام تحویل، توسط کارشناس مرکز به شما آموزش داده می شود .

همینطور می توانید در تمام مراحل درمان نوزاد خود در صورت بروز مشکل با شماره های که دراختیارشما قرارگیرد مستقیما با کارشناس وپزشک مرکز در تماس باشید .

در ۹۰ درصد مواقع زردی نوزاد با فتوتراپی کنترل و درمان می شود . درمواردی که زردی با فتو تراپی کنترل نشود یا پس ازپایان فتوتراپی زردی مجددا بازگردد حتما نوزاد توسط پزشک مرکز ویزیت شده تا علل زمینه ای از طریق بررسی های آزمایشگاهی مشخص شده و رفع گردد.

این مرکز نهایت تلاش خود را دارد تا با بهترین روش به شکل علمی واستاندارد ارائه دهنده درمان زردی درمنزل برای نوزاد دلبند شما عزیزان باشد .

رضایت شما دلگرمی ماست. مرکز خدمات زردی نوزادان دلبند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب ها:

مطالب مرتبط

کم کاری تیروئید نوزاد

زردی نوزاد و کم کاری تیرویید

کم کاری تیروئید یکی از علل زردی طول کشیده در نوزادان است. در مواردی که زردی بیش از ده تا چهارده روز طول بکشد باید علل زمینه ای که باعث تداوم زردی شده است حتما بررسی گردد. امروزه بررسی کم کاری تیروئید در غربالگری سه تا پنج روزگی در مراکز بهداشت برای نوزادان انجام میشود […]

زردی نوزاد

زردی نوزاد

زردی نوزادی چیست؟ زردی نوزادی به معنای افزایش بیلی روبین(رنگدانه ی زردی) در خون یا سرم نوزاد میباشد. زردی نوزادی یک پدیده ی بسیار شایع است که در نوزادانی که تازه متولد میشوند در اکثر مواقع دیده میشود. به صورتی که تقریبا در ۶۰ درصد نوزادان ترمی که با وزن طبیعی به دنیا می آیند […]

نوزادان نارس و زردی نوزادی

زردی  نوزادی  به افزایش  بیلی روبین  یا ملکول رنگ دانه زردی درسطح خون اطلاق  می شود ، که از متلاشی شدن سلول های خونی  بعد ازاتمام عمرمفید خود در گردش خون حاصل می شود . این  رنگ  دانه  زردی  در کبد به  طور طبیعی  پردازش شده واز طریق روده دفع می گردد . در نوزادان  […]

زردی نوزادی ناشی از فاویسم

زردی نوزادی ناشی از فاویسم همانطور که در مقاله زردی چیست؟ اشاره شد، تخریب سلولهای خونی  بعد از  پایان  عمر و عدم بلوغ کبد دو عامل اصلی   زردی  نوزادی  است  حال هر عاملی که هر یک  از این  دو علت  را تشدید کند ،  با عث بیشتر  وطولانی  تر شدن  زردی  می گردد  یکی  ازاین  […]